267.Index

Web Yazılım

İnternet ortamından veri erişimi sağlayabilmek ve bunu güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek firmalar için en değerli unsurlar arasında yer almaktadır.

Web Tasarım

Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mobil Site

Mobilitenin akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanışı, bilgisayarlardan daha farklı bir hal almakta. Bunun en önemli göstergelerinden birisi ise sitelerin mobil uyumlu bir hale getirilmesinin zorunluluğu.

Sosyal Medya Danışmanlığı

267 olarak sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti içerisinde, ihtiyacınız olan tüm hizmetler (facebook, twitter, instagram, youtube channel vb.) bir paket halinde mevcuttur.

Arama Motoru Optimizasyonu

Hem site içi, hem de site dışı olarak uygulamaya koyduğumuz SEO planlamaları sayesinde sitenizin potansiyelini en yüksek şekilde kullanabilecek, hem de kazanacağınız ziyaretçiler sayesinde hit artışı yaşayacaksınız.

Kurumsal Mail Hizmeti

Hem şirket verilerinin güvenliği, hem de çalışanların kendilerine ait birer kurumsal e-posta adresi alarak bunları kartvizitlerine yazdırmaları, müşterilerinizle kurduğunuz ilişkide sizleri daha da öne geçirecektir.

E-Ticaret Hizmeti

İnternet üzerinde ticaretin inceliklerini bilen kişiler ilk önce söz konusu sitenin altyapısının hangi firmaya ve yazılımcısının kim olduğuna dikkat etmektedir.

Responsive CSS Kodlama

Web tasarım çalışmalarınızı HTML, CSS, CSS3, JS standartlarına uygun şekilde ve tüm cihazlara uyumlu halde, belirlediğiniz süre zarfında siz müşterilerimize teslim ediyoruz.

Çözüm Ortaklığı

Ajanslara ve freelancer çalışanlara, front-end (Responsive CSS & JS), yazılım ve tasarım alanında uygun bütçe ve hızlı teslim süreciyle profesyonel olarak destek sağlıyoruz.

Sonuç Olarak

Neler vaat ediyoruz ? 267, size bütçenizle orantılı olarak farklı çözümler sunar. Firmanız için hangi hassasiyetlerinizin olduğunu ve beklentilerinizi iyi analiz ederek, çözüme kavuşturur.

267.Güncel Referanslar