Hizmetlerimiz

Havalimanı Ulaşımı

Turizm taksi firmamız EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve kamu kurumları, Holdingler, Şirketler ve Fabrikaların personelini zamanında güvenli ve konforlu ve en kısa zaman da havalimanına ulaştırmaktadır.
Nazik kibar profesyonel şoför kadrosu tarafından kullanılan araçlarımızın tümü koltuk sigortalı olup ticari yolcu taşıma işleri için gerekli A1, A2, A3, D1, D2 yetki belgelerine sahiptir. TURİZM TAKSİ, her zaman en ekonomik fiyata birinci sınıf ulaşım servisi vermeyi hedeflemektedir. Uzman personelimiz bölgelerini en iyi bilen kişiler olduğundan ister ulaşımla ister diğer konularda tüm sorularınıza içtenlikle cevap verip yardımcı olmaktadırlar.
 
Müşterilerini her zaman zamanında gitmek istedikleri yere ulaştırmayı bir görev bilen şirketimiz bu hizmeti yine en uygun fiyata sunmayı amaç edinmiştir. Bölgesini iyi bilen şoförler son model GPS navigasyon yol bilgisayarı gibi özel donanımlı araçlar ile her zaman gideceğiniz yere zamanında ve konforlu bir şekilde ulaşacağınızın garantisini veriyoruz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

TAKSİ ÇAĞIR!
GÖNDER
Hemen Whatsapp'tan Taksi Çağır Tıkla Ara