Blog

Hilton Müze Taksi
Hilton Müze Taksi
Tecrübeli geniş kadromuzla siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarımızla, zamanında, kaliteli araçlarımızla Hilton Müze Hatay Taksi olarak kapınızdan alıp Hatay’ın her noktasına 7/24 saat sınırsız Alo Taksi Hizmeti Vermekteyiz .
Amacımız; Siz değerli müşterilerimizi güvenli, hesaplı, kaliteli, konforlu ve en uygun fiyatlı taksi hizmetlerimizle mutlu edebilmektir.
 
Hilton Müze Taksi Hatay’ın genelinden istediğiniz her noktaya ve şehirler arası yolculuklarınızda özel taksi hizmeti alabilirsiniz. Yapacağınız her özel yolculukta indirimli fiyatlarımızdan çok memnun olacaksınız. Geri dönüşlerinizde aynı araç ile %50 indirimlidir. Bizden 15 dakika bekleme süresi ücretsizdir.
 
Örnek; A noktasından, B noktasına 15 Km yolculuk için 30 TL ödeme yaptınız. Tekrar geri dönüş için aracımızı 15 dakika beklettiniz. A noktasına aynı aracımızla dönüş yaptığınızda yüzde %50 indirim uygulanarak 15 TL dönüş ücreti alınacaktır. Gidiş geliş fiyatımız toplam 30+15=45 TL olacaktır. Aynı araçla geri dönün, %50 indirimli ödeyin. Randevulu müşterilerimize özel indirimli fiyatlarımızı ve uygulamalarımızı çok seveceksiniz.
 
Eğer Alo Taksi Hızlı Taksi numarası arıyorsanız Hilton Müze Taksi ‘ye hemen  0532 592 79 99 no’lu numaramızdan ulaşabilirsiniz. Ucuz taksi hizmetinin adresi, özel taksi hizmeti tüm kalitesi ve güveni ile Alo Taksi olarak yanınızda. Size en yakın taksi bir telefonunuzda adresinize gelen Alo Taksi Antakya . İndirimli fiyatlar ve özel hizmet kalitesi ile taksicilikte güvenin ve istikrarın adresiyiz.

NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ

TAKSİ ÇAĞIR!
GÖNDER
Hemen Whatsapp'tan Taksi Çağır Tıkla Ara